O mne

Ahojte, vitajte na mojom blogu 🙂

Volám sa Zuzana Barková, mám 33 rokov a žijem v Bratislave, hoci pochádzam z Banskej Bystrice. K móde, médiám, fotke a vizualite ma to ťahalo odjakživa. Vyštudovala som marketing na Ekonomickej univerzite. Popri tom som trošku zabrdla do modelingu (I. Vice Miss Universe Slovenskej republiky 2004) a do médií (Dievča za milión 2004 na TV JOJ). Po vysokej škole som dlhé roky pracovala v reklame. Až ma z nej vytrhla materská dovolenka s mojim prvým a následne aj druhým synom, na ktorej som dodnes.

Dlho som nosila v hlave blog v štýle family matching outfits, keďže ladenie môjho oblečenia so synmi je tak trošku mojou úchylkou. Kým sa mi to ale podarilo zrealizovať, chlapci odrástli a je čím ďalej tým ťažšie presvedčiť ich že si majú obliecť to, čo im vyberiem ja.

A preto som sa rozhodla ukazovať vám najmä svoje outfity, inšpirácie, kombinácie, farbičky, trendy… Keď sa mi však sem tam podarí ukecať aj chalanov aby si obliekli to, čo budem chcieť, nájdete tu aj inšpirácie z detskej a rodinnej módy 🙂

Dúfam že sa vám môj blog bude páčiť a nájdete tu pár inšpirácií, ktoré budete môcť využiť aj pri svojich outfitoch.

Venujem sa aj osobným stylingom, konzultáciám a revízíam šatníkov.

AK BY STE SO MNOU RADI SPOLUPRACOVALI V AKEJKOĽVEK FORME? OZVITE SA MI PRÍM NA  zbarkova@yahoo.com