Jednoduché kraťasy v neutrálnej farbe, by mali byť základom dámskeho šatníka, ako aj týchto ďalších 15 vecí. Nosia sa najma v teplejších mesiacoch, ale pokiaľ sú zo stredne hrubého materálu, pokojne ich vynosíte aj s pančuchami a vysokými čižmamy celoročne. Sú pohodlnejšie a praktickejšie ako sukňa a dokážete s nimi ustáť viacero štýlov a príležitostí.

Prinášam vám inšpiráciu ako nosiť kraťasy na 3 spôsoby.

1, LEŽÉRNE

Ku kraťasom som si obliekla offshoulder top a urobila som si na ňom uzlík, aby to získalo trošku hravosti. Na klobúk som dala čelenku, aby som prekryla šedú šnúrku, ktorá tam je pôvodne a nehodila sa mi k tomuto outfitu. Skúste tento trik aj vy a máte z jedného klobúka x verzií.

Pýtalo si to už len jemné doplnky- tak som prihodila zlatý viacvrstvový náhrdelník, mules a mini kabelku  a ležérny outfit je na svete.

2, ELEGANTNE

Pokiaľ sú vaše basic kraťasy naozaj neutrálne, nie príliš športové, či roztrhané, vedia poslúžiť aj namiesto sukne na slávnostnejšie príležitosti. Doladila som ich krajkovým topom a bielozlatými doplnkami. Na „rozbitie“ bielo-zlatého celku mi super poslúžila leopardia mini kabelka, ktoú som vložila do väčšej plastovej kabelky.

3, NETRADIČNE

Dlhšie kraťasy vedia poslúžiť aj ako spodná „poisťovacia vrstva pod mini šaty, alebo vestu. Ostane vám trčať len spodný lem a vytvorí to zaujímavý efekt. Plus máte istotu že keď zafúka vietor, neukážete viac ako chcete. V mojom prípade by toho bolo fakt veľa J Outfit som doladila trendy sponkami a navrstvenými náramkami.

Pestrý deň vám prajem,

Zuzka Zrzka

Foto: Tomáš Figura ( @tom_loft)

Outfity:

Ležérny: Kraťasy, top, klobúk: F&F / Kabelka, mules: Answear / Náhrdelník: Dorafashion

Elegantný: Kraťasy: F&F / Top: Ansewar / Kabelka: Parfois / Náramky: Dorafashion

Netradičný: Kraťasy: F&F/ Top: Renewals by Nosené / Kabelka: Parfois / Náramky: Dorafashion