Tretí deň som toho stihla na Eurove Fashion Forward najviac. Až 3 prehliadky. Každá iná, každá jedinečná.

BCBGMAXAZRIA: Táto značka je moja srdcovka. A raz keď budem veľká a bohatá si z nej niečo doprajem. Čo šaty, to skvost. Nádherné, sofistikované, sexi, s fantáziou a štýlom. Brala by som naozaj každé jedny, dokonca aj tie čierne. Finalistkám Miss veľmi pristali. Moje favoritky boli červené a biele modely.

PETRA TÓTH: Predviedla nádhernú folklórnu kolekciu šiat vkusne doplnenú jej šperkami a kabelkami. Bielo-červené šaty so slovanskými ornamentami sú nadčasové a výnimočné. Navyše prehliadku ozdobili aj malé modelky v mini modeloch šiat. Boli neskutočne rozkošné.

IZABELA KOMJATI: Príjemne šokovala. Svoje romantické a kvetované šaty totiž dostajlovala veselými farebnými ponožkami Fusakle a teniskami ZDA Partizánske ktoré tvorili výrazný farebný aj štýlový kontrast. Rozhodne to však bolo iné a zaujalo.

Na môj posledný deň som zvolila pohodlný outfit, nakoľko som po dvoch dňoch na opätkoch už mala celkom dosť, a mala som dosť aktívny deň, takže som potrebovala byť oblečená najmä prakticky. Navrstvila som staršiu klasickú bielu košeľu s modrou asymetrickou košeľou zo Zara a doplnila bielymi nohavicami a praktickými New Balance teniskami z CCC. Ľadvinka bola automatickou voľbou, nosím ich teraz takmer stále. Večer som strávila v príjemnej spoločnosti Veroniky Svobodovej a Zuzky Sabo.

Modely: BCBGMAXAZRIA / PETRA TÓTH / IZABELA KOMJATI

Fotky modelov: Reefe / Fotky backstage: Tomáš Figura