Už na začiatku roku som vám predstavila svoje predsavzatie vniesť viac slobody do môjho života aj módy a ignorovať striktné dodržiavanie pravidiel. Prejavilo sa to už v mojich nových outfitoch napríklad tu, alebo tu.

Väčšinou sa nič v živote nedeje náhodne. Potvrdila to aj kreatívna výzva, ktorá prišla s Miou v podobe darčeka: limitovanej kolekcie rukavíc McDonald’s. Veď nakombinovať túto „fashionhype vychytávku“ chce skutočne riadnu porciu odvahy a slobodného myslenia! 🙂  Styling outfitov sa bude niesť v jemne uletenom duchu, o tom som bola hneď presvedčená. Rukavice, ktoré boli vyrobené v počte 100 ks pre slovenské a české médiá, osobnosti, influencerov a blogerov, sa tak stali súčasťou môjho šatníka.

A ako to celé vzniklo? Keď Jeremy Scott, ako kreatívny riaditeľ značky Moschino debutoval v roku 2014 svojou kolekciou,  vytvoril kabelky a outfity inšpirované Happy Meal od McDonald’s. Runway obsadili modelky v žlto-červených kombináciách s adaptovaným logom McDonald’s do brandingu Moschino. Netradičná spolupráca bola neprehliadnuteľná a vyvolala kontroverzné reakcie, no kolekcia sa stala ikonickou. Sociálne siete ihneď zaplavili outfity celebrít a top fashion blogeriek. Skvelá reklama a predaj kolekcie predčil očakávania, a o to v konečnom dôsledku určite išlo.

McDonald’s koncom minulého roku vytvoril lokálne spomínanú limitovanú edíciu rukavíc inšpirovanú touto kolekciou. Ja by som vám ich rada predstavila v dvoch prevedeniach. Rukavice sú samotnou kombináciou červenej a žltej farby veľmi výrazné, preto vás chcem inšpirovať ako ich doladiť inak ako čiernym minimalistickým základom.

OUTFIT 1:

Kto povedal, že športové veci nemôžu byť chic, prípadne sexi? Kto povedal, že to, čo je chutné nemôže byť aj zdravé? Kto povedal, že tenisky sa v zime nenosia? Nech to už povedal hocikto, netreba sa toho až tak striktne držať. Pravidlá sú na to aby sa porušovali :). Týmto outfitom sa vám snažím ukázať, ako môžete zažiariť kombinovaním športových a ženskejších kúskov.

Páperovú bundu som zladila s nariasenou sukňou, ktorú som ulovila v H&M výpredajoch za 10 Eur. Som z nej nadšená ❤!  Je vizuálne nápadná, skvelo sa kombinuje a to milujem. Tento takmer „allred“ základ som doplnila kúskami v 3 farbách. Červenú a žltú určili rukavice. Sivú zadefinovala bunda, a tento výrazný outfit trošku uzemnila. Prospelo mu to, aby nepôsobil až príliš pestro a gýčovo.

Keď už úlet, tak poriadny! Outfit som ukončila uletenou taškou z fleecu, ktorú som si doniesla z Lisabonského miestneho trhu ešte pekných pár rokov dozadu. Doteraz  vyvolala vždy len kontroverzné reakcie, nepáči sa najmä mužom. Ja ju ale milujem! Pre jej originalitu a krásne spomienky na perfektnú dovolenku v Lisabone ❤

INŠPIRÁCIE PRE VÁS

·      Kombinujte smelo športové kúsky ako bundy, šiltovky, tenisky, alebo mikiny so ženskými kúskami sukňami, alebo podkolienkami. Získate tak zaujímavý a najmä pohodlný mix štýlov.

·     Nebojte sa ani kombinácie červenej a žltej farby. Uzemniť ju môžete sivou.

·     Ak máte v skrini kúsok, ktorý sa nepáči vašemu okoliu, ale vy ho milujete, nenechajte sa odradiť a hrdo ho noste. Vytvoríte si vlastný rukopis a jedinečný štýl.

OUTFIT 2:

Tu som zašla do ženskejšieho prevedenia. Chcela som vám ukázať, ako sa aj pomerne športové pletené rukavice dajú prirodzene zakomponovať do elegantnejšieho looku. Základom ostali rukavice a červená sukňa, ktorú tak skoro ani nevyzlečiem, lebo sa mi naozaj páči. Obula som k nim moje obľúbené červené čižmy, ktoré priniesli ženský šmrnc. Asi vás nimi už zachvíľku začnem nudiť, keďže ste ich videli už v mnohých prevedeniach tu, tu aj tu. Chcem vám ale ukazovať, ako sa jedna vec môže nosiť na viac spôsobov, tak snáď vás nimi viac inšpirujem ako nudím 🙂  Dajte mi vedieť prosím.

Červenú prevahu som rozbila žltým kabátom. Je dosť dlhý, tak som ho zahla pod opasok a vytvoril tak podobný nariasený efekt ako sukňa. Experimentujete takto s kabátmi aj vy? Baretka na hlave pripomína skôr Francúzsko, ako Taliansko, kde je pôvod značky Moschino, ale nevadí 🙂 Rukavice nakoniec spojili červenú a žltú a vytvorili neprehliadnuteľný detail.

INŠPIRÁCIE PRE VÁS:

  • Experimentujte s kabátmi. Previažte ich opaskami, zahnite ich, navrstvite.
  • Červené čižmy sú neprehliadnuteľné. Ak také chcete byť aj vy, zaobstarajte si jedny.
  • Baretka dodá vašim outfitom francúzsky pôvab a šmrnc.

Ktorý outfit  sa vám páči viac?

O tieto rukavice z limitovanej edície McDonald’s budete už čoskoro môcť súťažiť na mojom instagrame. Zaradíte sa tak do klubu len 100 ľudí v ČR a SR, ktorí majú tento unikátny kúsok J

Pestrý deň vám prajem,

Vaša Zuzana

Foto: Tomáš Figura @tom_loft

Outfit 1:  Bunda: Aliexpres / Sukňa: H&M / Kabelka: Lisabonský trh / Podkolienky: Calzedonia / Tenisky a rolák: Stradivarius / Šiltovka: Blogers Bazar od StylemonBlog  / Rukavice: McDonald’s limitovaná edícia. Outfit 2:  Kabát: Mohito / Sukňa aj čižmy: H&M / Baretka: Stradivarius / Rukavice: McDonald’s limitovaná edícia

Comments (2)

  1. Super to vyzerá celé fakt, ten prvý outfit sa mi asi najviac páči 🙂 A veľmi ti držím palce – v tom vniesť viac slobody a nedržať sa pravidiel – to je aj moje predsavzatie už nejaký ten čas, ktorý sa mi stále nedarí plniť 🙁 Tak snáď aspoň tebe sa to podarí 🙂 držím palčeky ideš nato dobre 🙂

    DEZIRÉ

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.