Valentín, Valentín. Zvláštny to sviatok. Romantici a väčšinou čerstvo zamilované ženy ho veľmi radi oslavujú. „Singlisti“ preklínajú, chlapi vytrpia za odmenu, ktorá by ich mohla večer čakať. Každopádne je to sviatok lásky. A tak ako si cez Vianoce hovoríme, že nielen na Vianoce, ale celý rok by sme mali byť  viac s rodinou, viac si vychutnávať pohodu a teplo domova, tak si aj na Valentína vždy povieme, že ľúbiť sa treba po celý rok, nielen 14. februára. A ľúbiť sa znamená všeličo. Znamená to aj robiť veci, ktoré sa páčia našej polovičke a urobia jej radosť. Bez ohľadu na to, ako veľmi sa (ne)páčia nám. K tejto téme sa dá pristúpiť na milión spôsobov. Ja by som sa v tomto blogu chcela venovať žensko-mužskému svetu z pohľadu módy.

Pred časom som si spravila cez instastories prieskum, v čom sa najviac páčime mužom. Podľa toho som zostavila moje 3 tipy outfitov na valentínske rande. Tomáš na fotení a môj manžel doma pri výbere fotiek potvrdili chlapským uhlom pohľadu, že by si také valentínske rande nenechali ujsť. Dúfam, že inšpirujem aj vás a najmä, že vašim chlapom sa v nich budete páčiť. Lebo ako láska ide cez žalúdok, tak ide aj cez oči. A chlapom sa potrebujeme páčiť aj vizuálne, byť pre nich atraktívne, aby iskrička lásky stále horela.

Tomáš mi na fotení, keď som mu rozprávala, aký bude zámer tohto blogu, ukázal perfektný citát. Bolo to niečo v zmysle, že ak by sa ženy mali obliekať len pre mužov, nemali by si obliekať vôbec nič. Takýto nude outfit mi však na fotenie prišiel dosť odvážny a asi by vám to veľa inšpirácie ani nedalo. Skúsila som to teda predsa len oblečená.  Outfity sú rozdelené podľa toho, aké by ste v ten večer chceli byť, a čo myslíte, že by sa mohlo najviac páčiť vášmu partnerovi.

POHOĎÁČKA

Našim polovičkám sa vraj najviac páčime, keď sme úplne uvoľnené. Keď sa cítime pohodlne vo svojom oblečení a sme aj do koča aj do voza. Vybrala som teda slim rifle, ktoré pekne obopínajú postavu, ale sú zároveň pohodlné ako druhá koža. Jemne hippies tričko má rafinovaný strih. Neodhaľuje síce prsia, ani nie je obtiahnuté, ale vďaka offshoulder strihu je sexi. Odhaľuje ramená a zmyselné kľúčne kosti a zapína fantáziu mužov na plné obrátky. Tento outfit som ozvláštnila vychytávkami, ktoré skôr ocenia ženy pri vedľajšom stole ako vaši chlapi, ale tak prečo by sme sa nemohli páčiť aj im? Čelenka, naušnice a ponožky outfitu dodajú hravosť. Tenisky maximálne pohodlie.

NEŽNÁ

Vraj nás majú chlapi radi aj v dievčenskom nevinnom stajlingu. Keď sme proste nežné, nie lacné vyzývavé šelmy. Vybrala som preto jemné, decentné minišaty jednoduchého strihu. Ak by frajer náhodou zabudol na kvety, budete ich mať aspoň celý čas na sebe.  S  koženkovou bundou pôsobia šaty pohoďácky a odľahčene. Overtheknee čižmy sú v spojení s takýmito šatami veľmi sexi. Takže budete nežná a jemná, ale s náznakmi, že predsa len sa večer môže obrátiť na vzrušujúcejšiu stranu.

FEMME FATALE

Lady in red je vždy stávka na istotu. Keď vkročíte takto od hlavy po päty červená do podniku, bude vám patriť nielen váš chlap, ale všetci, ktorí vás zbadajú. Je to výborná možnosť aj pre ženy, ktoré sú na Valentína single. Prejdite sa takto do podniku a sama určite neodídete. Šaty sú pritom strihovo veľmi decentné. Nemajú vulgárny dekolt, ani príliš obtiahnutý alebo krátky strih, ktorý sa na moje počudovanie chlapom na svojich ženách vraj nepáči. O cudzích ale nikto nehovoril, no to je asi na samostatný blog. Tieto šaty majú veľmi ženské prevedenie, ktoré spolu s vysokými červenými čižmami tvoria priam vražednú kombináciu.

Tak čo, inšpiroval vás aspoň jeden outfit? Budete v stredu pohoďáčka, nežná alebo femme fatale? Alebo všetko dohromady?

BONUS NA ZÁVER

Mám pre vás tip na darček na poslednú chvíľu, ak ste nezohnali nič hmotné. Keďže vás on pravdepodobne pozval na večeru, vy ho pozvite domov na „dezert“. Ktorý chlap odolá takejto kombinácii? Čo bude ďalej, už nechám na vás.

Pohodový, nežný aj vzrušujúci Valentín vám prajem,

Zuzana

Foto: tom_loft

Grafická úprava fotiek: Zuzana Guothová, veľmi talentovaná art directorka

Outfity: Všetky základné veci kúpite aktuálne v F&F predajniach. Doplnky: Tenisky: H&M / Ponožky: Fusakle / Čižmy modré: Public Desire / Náušnice: HelenaDia / Čižmy červené: H&M / Náušnice červeno modré aj červené: F&F / Opasok: Zara

Comments (5)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.